poniedziałek, 25 listopada 2013

ZOOMY FASHION !!! POKAZ MODY W PILE Już za miesiąc wielka moda trafi do Piły. 14 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Zoomy Fashion pierwszej takiej imprezy w mieście. Zoomy Fashion to pięć niezwykłych pokazów mody. Na wybiegu zaprezentują się Krawiectwo INFINI @ Infini 4 You,  Pozerki, Mia Manufacture, Madame Lala, Zieliński, Wuem czyVashka. Będzie można zobaczyć także projekty Lacoste, Nike, Hilfiger czy Venisima. Pojawi się również strefa showroom, w której będzie można bliżej poznać produkty i usługi partnerów.


Zoomy Fashion odbędzie się w GYM Factory miejsce, w którym na co dzień pracuje się nad ciałem i dobrym samopoczuciem 14 grudnia zyska nowe, modowe oblicze. W najnowszym i największym pilskim centrum fitness stanie nie tylko profesjonalny wybieg. Zoomy Fashion to wydarzenie nie tylko dla znawców mody mówi organizator imprezy Michał Kranc. Znajdą tu coś dla siebie także osoby, które nie mają czasu na bieżąco śledzić aktualnych trendów. Na wybiegu zaprezentuje się pięcioro projektantów, a miejsce pokazu wyposażymy także w showroomy, które zapewnią możliwość dokładnego obejrzenia produktów i ich zakupu. Mamy ambicję, by Zoomy Fashion stała się najmodniejszą imprezą nie tylko w mieście, ale co najmniej na północ od Poznania.

W czasie pierwszej edycji Zoomy Fashion zaprezentuje się także dobrze znana nie tylko w Pile grupa taneczna Beezone uczestnicy finału Got to dance.

Zoomy Fashion można obserwować na Facebooku pod adresem www.facebook.com/zoomyfashion.

Organizatorzy Zoomy Fashion od początku związani są także z Projektem Mała Czarna cyklem pokazów mody odbywających się w Poznaniu. Przy organizacji pilskiej imprezy korzystają z lat doświadczeń Projektu Mała Czarna. Dzięki temu pilanie, czy może głównie pilanki, mogą mieć pewność, że będą uczestniczyć w wydarzeniu modowym na najwyższym poziomie.


17 komentarzy:

 1. Czy masz jakąś wejściówkę na pokaz ? Oni Cię poprosili o przygotowanie takiego posta na bloga ? Zastanawiam się czy nad umieszczeniem u siebie takiego wpisu bo to w końcu się dzieje w naszej Pile :-)

  Pozdrawiam :-)

  Magda

  http://misskitin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuje za odpowiedź :-) Byłoby super gdybym dostała jakąś wejściówkę bo na takie modowe wydarzenie chętnie przyjdę :-) Czekam zatem z niecierpliwością na informację i zabieram się za tworzenie posta :-)

   Pozdrawiam i obserwuję :-)

   Usuń
 2. Ta ostatnia kreacja mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi się każda sukienka zapraszam na bloga http://kuzynki2002.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy dodasz coś nowego???

  OdpowiedzUsuń
 5. masz instagrama:)?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi również - ta ostatnia sukienka jest fenomenalna! Uwielbiam takie kolorowe wzory.

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie, ta sukienka etno, bardzo sexy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne, kolorowe sukienki ;) Zobacz na wylistuj.pl tam są moje listy ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. fajnie zobaczyc cos takiego z bliska:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super blog ciekawe wpisy:)

  Zapraszam do mnie:
  www.kirs-zegarki.blogspot.com

  Dodam, że zajmujemy się sprzedażą zegarków oraz biżuterii
  www.sklepkirs.na.allegro.pl

  Obserwujemy?:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajny blog!
  Zapraszam na mojego o życiu w Stanach. Wiele zdjęć z podróżowania po największych miastach i najpopularniejszych miejscach na świecie! http://alwaysgivelifeameaning.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. ostatnia jest niesamowita, podoba mi się :)

  Będę obserwować :)
  zapraszam do mnie - black-pearls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń